We are constantly creating song breakdowns for our students and we post the best ones in the repository. It's everything you need to learn a song in one place. Watch live performances and covers, learn lyrics and practice using instrumental.
Student
$ 30
per lesson
Pricing
We strive to give you the best quality while remaining as affordable as possible. A large part of our services are still free and we are proud of that.